KURUMSAL

Birsen Kimya Hayvancılık Tarım Gıda İthalat İhracat Ltd Şti , hayvancılık sektörüne yem, yem katkı maddeleri, kimyasallar ve ekipman sağlamak amacı ile kuruldu.

Hedefimiz tavuk ve büyükbaş yetiştiricilerinin ihtiyaçlarını en uygun kalite ve fiyatta yurtiçi veya yurtdışından temin ederek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamaktır.

Hayvancılık sektöründe özellikle beslenme alanında yeni gelişmelerin müşterilerimize aktarılması ve maksimum üretim performansı için gerekli teknik bilgi ve kaliteli ürünler tedarik etmeyi kendimize görev edindik.

Ürünlerimizin kullanıcılara sağladığı kolaylık ve karlılık, yurt dışındaki sektörel firmaların da dikkatini çekmiş devamında ihracata yönelik talepler gelmesini sağlamıştır.

Misyon

Kaynakları en verimli şekilde kullanarak toplum ihtiyaçlarını önceden görüp karşılamaya odaklanmış; üstün hizmet ve ürün kalitesiyle güçlü bir marka imajına sahip; topluma, çalışanlarına ve doğaya karşı sorumluluklarını yerine getiren; saygın; birçok konuda öncü; itibarlı; insanlığın refahına ve gelişimine katkıda bulunabilen evrensel ölçülerde, kurumsal,  bir şirket olmak.

Vizyon

Değişim ve gelişime açık; güvenilir ve sürekli kendini geliştiren; araştırmacı ve yenilikçi, esnek, hızlı ve çevik yapısıyla dengeleri değiştirebilen ve kriterleri belirleyen; müşteri beklenti ve memnuniyetine önem veren; sattığı ürün ve hizmete satış sonrasında da sahip çıkarak sonuna kadar tam destek veren; devamlı ve sağlıklı büyüyerek, araştırma ve maliyet düşürücü projelerle rekabet gücünü sürekli geliştiren; müşterileri, tedarikçileri, sermaye sahipleri, finansörleri, diğer iş ortakları ve en önemlisi de çalışanları ile bir ekip ruhuyla yüksek katma değer yaratarak bunun adil paylaşımına önem veren; pazarın tüm dünya olduğu bilinciyle hareket eden; uluslararası standartlarda daima aranılan ürün ve hizmet sunmayı kendisine prensip edinmiş; iyi eğitilmiş, tam donanımlı, yetenekli, katılımcı ve üst düzeyde motive olmuş çalışanlara sahip; fark yaratan bir “MARKA” olmak.

Sosyal Ağlar İle Bağlanın

Birsen Kimya

Adres : Fatih Mah., Ali Kuşçu Caddesi No:4, 06980 Kahramankazan/Ankara

Tel : +90 312 284 9792
Fax : +90 312 284 9793
e-posta : info@birsenkimya.com